Danışmanlık & Tercüme Hizmetleri

Gürcistan geldiğinizde sizlere yol göstermek amacı ile buradayız. Yapacağınız gerek tatil gerekse ticari gezilerinizde sizin çıkarlarınızı göz önüne alarak hareket ediyoruz. Yatırımlarınız ve ticari hayatınız bizler için önem arz etmekte ve hukuki sorumluluğunuzu korumak ve kazanmanızı sağlamak hedefimizdir. Başlıca hizmetlerimiz

 

  1. Yatırım Danışmanlığı: Yapacağınız yatırımları sizlerle devamlı olarak paylaşıp, gerekli analiz ve experi yaparak sunmak.

 

  1. Tercüme: Tüm tercümanlık hizmetlerini noter onaylı yapmaktayız

 

  1. Oturum izni

 

  1. Vatandaşlık Alma

 

  1. Gezi Rehberliği

 

  1. Hukuk Danışmanlığı

Günümüz şartlarında, Avukatlık mesleğinde, gelenekselliğin ve bireyselliğin yetersiz olduğuna inanan ofisimiz, kurumsallığın ve takım çalışmasının iş hayatındaki öneminin bilincindedir. Ve bu bilinç ile ulusal ve uluslararası firmalara ekip olarak yüzde yüz memnuniyet ile kusursuz bir avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Yerli ve yabancı müvekkillerin her türlü hukuksal sorunlarına çözüm yolları bulma hedefinde olan büromuzca, potansiyel ve mevcut müvekkiller ile ilk görüşmelerin yapılmasından başlamak üzere, vekâletin alınması ve hizmetin sunulması aşamalarında kurumsal kimlik ile hareket ettiğimizi unutmayarak, profesyonel bir kimliğin gerektirdiği şekilde; adalet ve hakkaniyet düsturu ve müvekkilin menfaatleri inisiyatifini göz ardı etmeyerek her derece yargı organları, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlarken müvekkillerin memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

  1. Şirket Muhasebesinin tutulması

 

Tüm ihtiyaçlarınıza tek çözüm noktası olmak bizleri gururlandırıyor. Gürcistan a gelmeden önce bizimle iletişime geçin