• Dil Seçin:                

Faliyet Alanlarımız

Hosting & Sunucu

Kişisel Yada Kurumsal Paketler için TIKLAYIN

DÜNYA'NIN EN İYİ BARINDIRMA ÇÖZÜMLERİ
Exen Grup, 2008 yılından beri Alanadı, Web Hosting, Bulut Sunucu Servisleri ve diğer internet servislerinde kendini kanıtlamış bir Türkiye markasıdır. Şimdi bize ait olan kiralık sunucu altyapısı ile kiralık sunucu servislerimizde de bu kalite çizgisini sürdürmeye kararlıyız. Bize güvenebilirsiniz.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ ALTYAPISI
Sunucularımız, 2X10 Gbit yedekli Türk Telekom erişimi, 2X10 Gbit yedekli Turkcell – Superonline erişimi, 2X10 Gbit yedekli Cogent erişimi (Toplam 40Gbps), 100Mbit – 10Gbit hızları arasında internet erişimi sunabilme kapasitesi ile hiç olmadığı kadar hızlıdır.

YÖNETİMİ KOLAY KONTROL PANELİ
Bizimle çalışırsanız gerçek destek konusunda fikir sahibi olursunuz. Amacımız talep edileni vermenin ötesinde, sizlerin daha fazla yanında olabilmektir. Siz müşterilerimizin ekstra hizmet taleplerini zaman kaybı olarak görmez, aksine kendimizi daha fazla geliştirebilecek mecralar olarak görürüz.

Sınırları Sadece Sizin Belirlediğiniz %99.99 Uptime Garantili Sistemler
Exen Grup, kişiye özel sunucu kiralama (DEDICATED SUNUCU) hizmetini verirken, taleplerinizde kısıtlamaya gitmeden ve sınırları sadece sizin belirlediğiniz bir altyapı ile Türkiye’nin en gelişmiş ve en yeni teknolojiler ile donatılan veri merkezlerinden olan Netdirekt (Tier-3 Design) bünyesinde barındırılmaktadır. %99.99 Network Uptime garantisi, Yedekli Brocade ve Juniper Core Router Altyapısı, 2X10 Gbit yedekli Türk Telekom erişimi, 2X10 Gbit yedekli Turkcell – Superonline erişimi, 2X10 Gbit yedekli Cogent erişimi (Toplam 40Gbps), 100Mbit – 10Gbit hızları arasında internet erişimi sunabilme kapasitesi, 5 Gbps yurtiçi ve 450 Gbps yurtdışı Ddos servisleri ile birlikte IP Transit, Yurt içi opertörlerin sonlandırılmasında Juniper SRX3600 Serisi Firewall ile performans ve servis kalitesi tarafında tüm ihtiyaçlar en doğru şekilde karşılanmaktadır.

Kişisel Yada Kurumsal Paketler için TIKLAYIN